Olay intiharla ilgili konuştu: Bu konu kapalı bir kutudur

2018 yılında birçok firma ekonomik dar boğaza girdiğinden dolayı ya konkordato ilan ediyor yada iflas bayrağını çekiyor. Devlet Su İşleri’nin bazı ihalelerinin yanı sıra Seyhan Belediyesinin Akkapı Emekli Dinlenme Evi ve Demetevler Spor Kompleksi işlerini alan, bir süredir spor kompleksini tamamlamak için yoğun çaba harcadığı bildirilen müteahhit Hasan Ulaş Devrim (42), iddiaya göre alacaklarını tahsil edemediğinden 3 milyon TL borçlandı.

Bu nedenle Devrim’in psikolojisi bozuldu. Bugün öğleye doğru da kafasının ağrıdığını söyleyerek Demetevler Mahalle Muhtarlığı binasının birinci katına gitti. Bir süre burada oturan Devrim, ruhsatlı tabancasıyla kafasına sıkarak ateş etti.

EN SON EKONOMİK DURUMU DEĞERLENDİRDİK

Hasan Ulaş Devrim’in yıllardır arkadaşı olduğunu söyleyen Adana Kamu Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Karslıoğlu, “Belediyelere iş yapan müteahhitlerin genel sorunu  hakedişlerini zamanında alamaması. Hasan beyle yıllardır birlikteyiz. Ölmeden önce en son cuma günü görüştük ve ülkedeki ekonomik durumu değerlendirdik. Şuna borcum var. Buna borcum var diyordu. Ancak bu konu kapalı bir kutudur. İlerleyen zamanlarda ayrıntıları belli olur.” dedi.

534535

HERHANGİ BİR ALACAĞI YOKMUŞ 

Olaydan sonra belediye başkanının kendisini aradığını söyleyen Başkan Mustafa Karslıoğlu, “Belediye başkanı beni aradı şahıs adına herhangi bir alacağının olmadığını belirtti. Dediğim gibi olayın ayrıntıları ilerleyen günlerde belli olur.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERAdana'da kamu müteahhidi intihar ettiAdana'da kamu müteahhidi intihar etti ._sms-container { width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container p { font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container:before { display: inline-block; vertical-align: middle; content: “29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir